Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Padesát odstínů nezáživnýho sexu

11. 02. 2017 19:46:35
Máme s holkama takovou tradici. Vždy, když jde do kin nějakej sexuální trhák s hlubokou myšlenkou, sejdeme se a jdeme do kina taky. Takže jsme tuto tradici použily celkem dvakrát. A stálo to za to ...

Poprvé to byl film Padesát odstínů šedi a podruhé včera ...ano správně ... Padesát odstínů temnoty. To je jakože pokračováníčko. Žádný jiný snímek za poslední roky nemá totiž podle mě šanci víc vymejt mozky, než právě tento "fenomén". A u toho přece nebudem chybět ... Samozřejmě nemůžeme jít do kina neupravené, takže nějaká ta dvojka Prosecca to jistí.

Pro ty, kteří ještě stále vehementně odolávají svému pokušení a nepodívali se na první díl, se pokusím udělat krátké shrnutí problematiky daného příběhu.

Anastasia je asi dvacetiletá studentka a ... panna. Nikdy s nikým nechodila, nelíbala se a děti podle ní nosí čáp. Když mluví, tak kuňká a při pohledu na Christiana šilhá, jakoby měla právě omdlít.

Christian je sedmadvacetiletý multimiliardář, který se vyžívá ve stalkingu, sado-maso technikách a při první příležitosti vás přetáhne pohrabáčem. Jako omluvu kupuje drahé dárky a říká, že se změní.

Tihle dva se potkají a samozřejmě se zamilují. Ana najednou není panna a co víc, vletí do sexuálního světa rovnýma nohama. To v jejím podání znamená vyvrcholení i z toho, když projede v autě okolo jeho firmy. Ale co čert nechtěl, na konci prvního dílu (potom, co dostala Audinu, MacBook a pár ran přes držku) Christiana opouští.

O dva roky později v kinech ...

Ana je zdrcená z rozchodu s chlapem, od kterého když odečteme konto, nemovitosti, auta a vrtulník ... zbude emočně vyšinutej rádoby dominantní týpek se značkovejma svorkama na bradavky a nutkavou potřebou si jakýkoli problém vybít třema minutama drastickýho vaginálního bušení.

Christian jí při náhodném setkání zve na večeři, na kterou kývne jen z toho důvodu, že má prý hlad (laciné dialogy přidané v hojném počtu jako bonus zdarma). Aně asi chutnalo, protože se ještě ten večer (po tom, co dostala nový iPhone) k boháčovi vrací. Následuje romantická rodinná čtvrthodinka. Páreček nakupuje v supermarketu a vaří společnou večeři. Chris se celou dobu tváří, že mu vůbec nevadí fakt, že nakrájel okurku, se kterou měl určitě jiné a mnohem erotičtější úmysly ...

Aby ale půlka sálu nezachrápala, Ana se po večeři odhodlá s Chrisem obnovit intimní vztah. První milostná scéna se zpracováním a erotickým nádechem vyrovná jízdě linkovýho busu, kde vedle vás na místě spolujezdce chrápe týpek s ušmudlaným trikem a sto kily.

Takže milostnou dvojici máme zpátky u sebe, v posteli jim to taky klape, je čas na zápletku. V normálním filmu stihnete jednu. Tady jsme se dočkali nejmíň čtyř až pěti "drámo" scén.

Holka z kruhu - jelikož Ana není první, kterou uchvátil tajemstvím opředený maniak, setkává se ve filmu se svojí předchůdkyní. Holka se až nápaditě podobá tý holčině, co v hororu Kruh lezla z televize a strašila lidi okolo. Bohužel jsme teda za celej film nezjistily, odkud se vzala tahle. Každopádně odněkud se vypotácela a chce zastřelit hlavní hrdinku. Do toho se samozřejmě vměšuje Christian, který si zahraje na "dicktárora" i u bejvalky a situaci uklidňuje. Anastasia dostane jako bolestné klíče od jeho penthousu a pozvání na rodinný ples, včetně instruktáže na použití venušiných kuliček. Na plese jako bonus sex a tři rány na holou.

Dáma z minulosti - Ve filmu se objevuje tzv. paní Robinsonová, která naučila Christiana všechny ty ultra sado-maso techniky a přivedla ho na scestí (mimochodem pokud shrnu první i druhý díl, nejvíc sadistická scéna byla roztékající se kostka ledu v Anastasiině pupíku). Paní Robinsonová se zázračným způsobem vždycky objeví někde poblíž Any a solí jí do hlavy pestrý moudra. Anastasia se už už psychicky pokládá, když v tom se opět objevuje Christian, odhaluje intriky staré kraksny a svojí holku zachraňuje před mentální zkázou. Anastasia jako bolestné dostává nové auto. Protože to její, které dostala v prvním díle, někdo v garážích rozmlátil. Jo a výlet na soukromé jachtě. Přeci nebudou spát doma, když v garážích řádí nějakej pošahanec.

Šéfík s postranními úmysly - Anastasia začala pracovat v nějaké té redakci či co, jako asistentka blonďatého manažera. Ten jí zve na pivo, chce jí s sebou jako doprovod na knižní veletrh. No prostě to celý zavání prasečinou, že jo. A tak když jednou (čirou náhodou) zůstanou v práci jen sami dva, šéfík to na Anu prostě zkusí. Ta celá vyplašená vyběhne ven z baráku, kde (taky čirou náhodou) čeká Christian. Rozpálenej do běla chce jít šéfíka zabít, což mu Ana zakáže. Nevadí, pošle dovnitř svého bodyguarda, který to (obrazně řečeno) udělá za něj. Anastasia jako bolestné dostává vyhazov nadrženého šéfa a jeho místo. Zapomněla jsem totiž říct, že Chris tu firmu nedávno koupil.

Rozsekanej vrtulník - A to je přátelé ultra pecka. Christian se vydává na několikadenní služebku, kam samozřejmě letí svým vrtulníkem. Jenže ten se někde mezi horama a kamenným korytem řeky porouchá a spadne. Celá rodina včetně Anastasie sedí u něj v penthousu a sleduje zprávy o ztraceném stroji a nenalezených mrtvolách. Zničehonic se rozrazí dveře bytu, v nich stojí Chris. Trochu krve na hlavě na důkaz nesmírné katastrofy. Ve zprávách běží aktualizace - vrtulník se našel. Anastasia jako bolestné dostává žádost o ruku a diamantovej prsten, za kterej by čtyřčlenná rodina žila třicet let. Jo a samozřejmě taky sex v podobě velmi nenápadné ohrabávačky ve výtahu plného lidí.

Všiměte si prosím výrazu blondýny nalevo na obrázku. Bůh ví, kam až se svou rukou Chris dosáhl.

Celým filmem se ještě prolíná poznávání Christianovo šedivé minulosti (rozumíš proto jako padesát odstínů šedi). Blbé dětství a proto mi nikdo nesmí omakávat hrudník. Aby nemusel připitomělé Aně pořád dokola vysvětlovat, kde jsou jeho hranice, nechá si od krku po pupík nakreslit rtěnkou bezdotykovou zónu. S tou rtěnkou všude po těle (a bílou košilí) mimochodem několik dní funguje. Než mu Ana nabídne, že mu ten make-up umyje. Hodná holka.

Následuje ještě pár dechberoucích scén (ani jedna ovšem není erotická), které mají za následek pouze větší množství nevěřícně civějících dam v publiku a rostoucí intenzitu smíchu.

Závěrem bych chtěla říct, že určitě půjdeme i na trojku. Jsem z toho rozhodně mnohem víc vykolejená, než jsem očekávala. :D

Autor: Zuzana Pšajtová | sobota 11.2.2017 19:46 | karma článku: 41.65 | přečteno: 9792x

Další články blogera

Zuzana Pšajtová

Z 0 na 10 za tři měsíce

Jsem výjimečný typ ženský. Hlavně, co se týče pohybových aktivit. To v praxi vypadá tak, že jen výjimečně dělám nějakej sport a jen výjimečně ho dělám dobře. Nepoužitelná a marná kombinace. Ale i to se dá změnit.

15.4.2017 v 8:00 | Karma článku: 19.05 | Přečteno: 822 | Diskuse

Zuzana Pšajtová

Co vám o vaší práci nikdo neřekne

Taky jste někdy na portálech nabízejících práci narazili na pozici, která měla tajuplný a nicneříkající název? K tomu ale zároveň velmi příjemný popis ... až se zdálo, že je to džob snů? Omyl! Realita je jinde ...

10.4.2017 v 13:30 | Karma článku: 37.99 | Přečteno: 4556 | Diskuse

Zuzana Pšajtová

Na dovolenou si prosím přibalte i mozek

Nemyslím si, že bych byla úplně tupá. V minulosti jsem absolvovala oficiální testy ynteligence a dosáhla jsem na překvapivý výsledek. Na výsledkové listině stálo: "Má IQ".

3.4.2017 v 12:30 | Karma článku: 22.78 | Přečteno: 4221 | Diskuse

Zuzana Pšajtová

Nejsem typ na hraní her v posteli

Jsou věci, které vám jdou přirozeně od přírody. A jsou věci, u kterých se můžete na hlavu postavit a nic. Nespojujte si prosím slovo "postel" a "postavit" - tady je řeč o něčem jiném.

17.3.2017 v 12:00 | Karma článku: 25.07 | Přečteno: 2380 | Diskuse

Další články z rubriky Ona

Mirka Pantlíková

Istému člověku se stratil...

Dnes vám napíši něco veselejšího - a skutečně ze života. Je o mně známo, že i když žiji ve velkém, málem stotisícovém městě, moje rodná obec začínající písmenem N... se nachází na Slovácku,

24.4.2017 v 17:31 | Karma článku: 8.71 | Přečteno: 143 | Diskuse

Lenka Raková

Jarní nutkání k pohybu :-)

Pohyb a zaměstnaná matka.. Co mi pohyb přináší krom kondičky.. Ženský cyklus a trénování.. Mé dřívější a současné pohybové aktivity a co mi daly (např. voltiž, WingChun)

23.4.2017 v 14:52 | Karma článku: 4.20 | Přečteno: 198 | Diskuse

Veronika Horáčková

Týden 14+15: Dobrý člověk ještě žije

Minulý týden jsem při své panické hrůze z autobusů absolvovala tříhodinovou cestu z Brna do jižních Čech. Uklidňoval mě pouze za mnou sedící pán, který líčil své hrůzné zážitky z cestování autobusem po Indonésii.

22.4.2017 v 16:59 | Karma článku: 9.55 | Přečteno: 413 | Diskuse

Lenka Šnajdrová

Být bez chyb

Snili jste někdy o tom, jak se vám všechno daří udělat správně? Ve skutečnosti k našemu životu patří i chyby. Mohou nám úplně změnit život. Co s nimi?

22.4.2017 v 11:06 | Karma článku: 9.15 | Přečteno: 191 | Diskuse

Michaela Vaščíková

První pomoc - vždyť jde o moc 18. díl

Dnes to bude o různých zranění kloubů. jako vždy z publikace pro děti vydané Červeným křížem "První pomoc není věda"

22.4.2017 v 9:23 | Karma článku: 3.33 | Přečteno: 96 | Diskuse
Počet článků 45 Celková karma 26.97 Průměrná čtenost 3080

Vysmátá slečna s dobrodružnou cestovatelskou duší.

Formulový nadšenec, Fernandovo fanynka a závislák na zvuku atmosférických motorů. 

No a občas ze mě prostě něco vypadne. Jako písemně ... ;)

 

 

 

 

 

 

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.